ODZIEŻ MMKS

dres

koszulka

PROJEKTY MMKS

PROJEKTY MMKS

P1370572A

Archiwa

NASI SZKOLNI PARTNERZY

RAZEM REALIZUJEMY  PROGRAM "TOP TALENT LEKKOATLETYCZNY

SP 12 SP 27 SP 44 SP 80
GIM 20 GIM 26 GIM 48 SP 50

HISTORIA

Mamy nowy klub!!! Swoją działalność rozpoczął:

 

MŁODZIEŻOWY MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY GDAŃSK!!!

 

Dnia 10.03.2010r. swoją działalność rozpoczął  MŁODZIEŻOWY MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY GDAŃSK!!!.

Ustalenie nazwy klubu i przyjęcie nowego statutu to dwie najważniejsze uchwały jakie zostały podjęte na walnym zgromadzeniu.

Nowy klub, który będzie działał przy Gdańskim Ośrodku Kultury Fizycznej stwarza większe możliwości organizacyjne, szkoleniowe i finansowe, które powinny zaowocować podniesieniem poziomu sportu młodzieżowego w Gdańsku. Najważniejszym priorytetem MMKS GDAŃSK jest rozbudowa i przyłączenie nowych sekcji sportowych. Jak wiadomo, każdy początek jest trudny – będziemy wykorzystać to, co już w ośrodku istnieje (zaplecze sportowe, kadra), ale potrzebujemy wsparcia. Plany związane z nowym klubem są ambitne. Klub na dzień dzisiejszy zrzesza 6 sekcji sportowych: lekkoatletyczną, pływania synchronicznego, piłki siatkowej, badmintona, cheerleaders, smocze łodzie i chcemy mieć ich więcej- informuje zarząd klubu.  Należy pamiętać, że nowy klub powstał przy wydatnej pomocy Dyrektora Gdańskiego Ośrodka Kultury Fizycznej Jacka Sawickiego.

 

Walne Zgromadzenie Delegatów, w którym uczestniczyli działacze sportowi, sympatycy, rodzice, trenerzy dyrektorzy i wicedyrektorzy gdańskich szkól podjęło również uchwałę o  wyborze pierwszego zarząd klubu. Prezesem zarządu został Dariusz Adamczyk, koordynator, lider zespołu sportu w Gdańskim Ośrodku Kultury Fizycznej. Wiceprezesem zaś została dyrektor Gimnazjum nr 2 w Gdańsku Małgorzata Perzyna.

 

Skład Zarządu Klubu.

 

 1. Dariusz Adamczyk –Prezes
 2. Małgorzata Perzyna- V-ce Prezes
 3. Michał Wojnowski-Sekretarz
 4. Małgorzata Wachnik- Skarbnik
 5. Krzysztofa Święcicka- Członek Zarządu
 6. Anita Zelant- Członek Zarządu
 7. Alicja Płonka- Członek Zarządu
 8. Iwona Wygnał- Członek Zarządu
 9. Andrzej Bocian- Członek Zarządu
 10. Krzysztof Krystecki- Członek Zarządu
 11. Rafał Kasprów- Członek Zarządu

Myślimy, że wsparcie miasta i sponsorów rozwinie sport młodzieżowy w Gdańsku. Dlatego też przyjmiemy każdą pomoc od firm, instytucji i osób prywatnych w zamian za reklamę na zawodach i naszych stronach internetowych – informują założyciele klubu.

Tym samym na sportowej mapie Gdańska przybył nowy klub sportowy. Zawodnikom klubu życzymy sukcesów sportowych, opiekunom satysfakcji z pracy z młodzieżą, a Zarządowi i Prezesowi spełnienia sportowych oczekiwań.

 

SPONSORZY

Inpro

LOGO Wspinalniam

elmalogo

LEKARZ SPORTOWY

LEKARZ SPORTOWY

dokumentacja

MMKS NA YOUTUBE

POLECMY