ODZIEŻ MMKS

dres

koszulka

PROJEKTY MMKS

PROJEKTY MMKS

P1370572A

Archiwa

NASI SZKOLNI PARTNERZY

RAZEM REALIZUJEMY  PROGRAM "TOP TALENT LEKKOATLETYCZNY

SP 12 SP 27 SP 44 SP 80
GIM 20 GIM 26 GIM 48 SP 50

Długodystansowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Wyścigach Łodzi Smoczych.

29 września 2012roku na Jeziorze Długim w Olsztynie odbyły się Długodystansowe Mistrzostwa Polski w Wyścigach Łodzi Smoczych. W kategorii juniorów na dystansie 3000 metrów wystartowała osada wychowanków Gdańskiego Ośrodka Kultury Fizycznej. Osada MMKS Gdańsk przyjechała osłabiona. Nie pojechało kilku czołowych zawodników , których wzmogła choroba. Walczyli dzielnie , chociaż popłynęli tylko w 15 osób. Debiutująca w tym roku bardzo młoda (14-15 lat a kategoria junior to nawet 18lat) osada Młodzieżowego Międzyszkolnego Klubu Sportowego mozolnie zbierała punkty, aby ostatecznie zająć czwarte miejsce Pucharu Polski!!! Jak na debiut tak młodej osady to duży sukces!

W zawodach szkolnych osada Gimnazjum nr 32 zajęła 2 miejsce przegrywając nieznacznie ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego z Olsztyna!

Wyjazd na regaty był możliwy dzięki wsparciu Miasta Gdańsk, , PGNiG oraz fundacji FOSA!

Podziękowania dla mojego pierwszego trenera w kajakarstwie – Jacka Marcinkowskiego, który bezinteresownie pomagał w przygotowaniach oraz podjął się w tym roku sterowania tej młodej osadzie!

Ogromne podziękowania za wsparcie należą się dla Gdańskiego Ośrodka Kultury Fizycznej! Dzięki GOKF smocze łodzie stały dyscypliną uprawianą masowo a nie elitarnie! Młodzież miała możliwość uczestnictwa w zajęciach bezpłatnie ( w innych klubach to koszt 20-50zł miesięcznie) pod okiem wykwalifikowanych nauczycieli i trenerów! Ogromne dzięki!!!

Grzegorz Kwiatkowski GOKF/MMKS

 

SPONSORZY

Inpro

LOGO Wspinalniam

elmalogo

LEKARZ SPORTOWY

LEKARZ SPORTOWY

dokumentacja

MMKS NA YOUTUBE
POLECMY